paradoxidals blogg
29 år. Bor i Örebro, Örebro län. Är offline

Senaste inläggen
Minnesförlust2 mars 2016 kl. 16:05
bajs
18 februari 2016 kl. 16:04
Telefonförsäljare
4 februari 2016 kl. 16:22
Morphe brushes
3 februari 2016 kl. 21:08
Alkohol?
28 januari 2016 kl. 23:28
livet dååå
28 januari 2016 kl. 21:46
rinnig snok
25 januari 2016 kl. 23:19
complicados
24 januari 2016 kl. 01:39
Jag skäms inte ens, det är okej!!!
21 januari 2016 kl. 21:36
Saker jag blir förbannad på
20 januari 2016 kl. 12:45
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Elin Civilstatus: UpptagenLäggning: Inte valt
Intresse: Inte valt
Bor: Med pappa
Politik: Vänster
Dricker: Öl
Musikstil: Inte valt
Klädstil: Inte valt
Medlem sedan: 2008-10-15
Event
paradoxidal har inte lagt till några event än.
Drar väl lacken rå'
Jävla fittor till klasskamrater!! Blir så jävla lack på alla kukar som prompt ska vara med mig i grupparbeten för att dom är så jävla medvetna om att dom typ kan chilla sönder för att det kommer alltid sluta på ett av följande sätt:
1. Jag är så medveten om att dom inte kommer göra något att jag gör allt själv.
2. Jag lackar sönder på dom och säger att de är odugliga små fittor. Faller sedan tillbaka på punkt 1.
3. Jag lägger på charmen och låter min manipulativa sida träda fram, sugartalkar läraren och köper oss några veckor extra. Faller sedan tillbaka på punkt 1.
Detta har resulterat i så jävla mycket stress att det finns inte ens. Har väntat på bilder som JAG har tagit men lagt in i en annan snubbes dator i tre veckor nu. Bilderna skulle ha varit inlämnade för två veckor sedan, och jag har inte ens fått dom. wat. Sitter även och skriver en presentation och gör en powerpoint om Martin Luther King som skulle ha blivit framförd för en vecka sedan, men skall istället göras imorgon. Den ska vara en halvtimme lång ca. Och snubben jag ska göra presentationen med har inte skrivit ett enda ord. Jävla idioter!!!!!!!!!!!!!!!!!1