joelsandbergs blogg
Kille, 33 år. Bor i Skövde, Västra Götalands län. Är offline och var senast aktiv: 28 februari kl. 12:54

Senaste inläggen
Jag spelar "Broken Arrows" av Avicii29 oktober 2015 kl. 10:27
iPhone 6s
8 oktober 2015 kl. 01:03
Jag spelar "For A Better Day" av Avicii
6 september 2015 kl. 22:11
Klippte av mig håret
14 augusti 2015 kl. 23:51
Stå upp för de tysta - film mot mobbning
8 augusti 2015 kl. 14:29
Do You Want To Build A Snowman? Piano Cover
30 juli 2015 kl. 21:40
Collaboration cover av "You're Beautiful"
18 juli 2015 kl. 10:55
Bästa kommantaren
7 juli 2015 kl. 00:18
Taylor Swift och Apple Music
29 juni 2015 kl. 00:50
Bästa kommentaren
3 maj 2015 kl. 12:59
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Joel Sandberg Civilstatus: UpptagenLäggning: Straight
Intresse: Musik
Bor: Själv
Politik: Hemligt
Dricker: Vatten
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2009-03-29
Gröna Lund, Regn och Musik
Igår drog jag, Erica och Patrik till Stockholm rätt spontant för att gå på Gröna Lund och se finalen av Livekarusellen. Gratis resa och inträde, fett värt! Ju närmre Stockholm vi kom desto mer regnade det och blåste, kan säga att det var helt sämst väder för en dag som denna, men vi hade så jävla roligt ändå. Och det hela blev ju hundra gånger bättre av att jag fick träffa min flicka! En heldag på Gröna Lund i regnigt och blåsigt väder, vi tog oss i kragen och åkte iaf en berg och dalbana samt att vi gick Spökhuset, så förbannat jävla kul! Delade alla på en familjepizza på området också, blev typ 40kr värt bara, sjukt värt!
Såg dessutom finalen av Livekarusellen, vilket var anledningen till att vi ens var där från första början. Frozen Iller ifrån Falköping spelade och dom gjorde det asbra. Såg dessutom förra årets vinnare State of Grace ifrån Heby vilket var helt galet najs!
Blev inte så jättemånga bilder pga det kassa vädret, och eftersom ingen annan än Patrik ville vara med på bild så är detta det ända ni får. Gillar att man ser regndropparna på andra bilden, och fetaste regndroppen på mitt ben på sista hah.