denberomdarumpans blogg
Tjej, 31 år. Bor i Farsta, Stockholms län. Är offline

Senaste inläggen
En smärre inblick i mitt "nya" liv22 november 2013 kl. 22:19
Världens underbaraste helg (nobody cares)
1 september 2013 kl. 19:45
Dagens höjdpunkt: tvättstugan
17 augusti 2013 kl. 09:23
Mirakelmaskin
1 augusti 2013 kl. 23:55
Those precious moments
24 juli 2013 kl. 11:20
Barn på nytt <3
16 juli 2013 kl. 10:59
Hajpad på livet :D
29 juni 2013 kl. 11:01
Virrpanna allan
17 juni 2013 kl. 23:50
Lol
6 juni 2013 kl. 10:00
Yeah my name is happy x)
4 juni 2013 kl. 07:50
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Sofie (soffan lr Glappkäft:)) Civilstatus: KärLäggning: Straight
Intresse: Festa
Bor: Själv
Politik: Miljö
Dricker: Cider
Musikstil: Techno
Klädstil: Galen
Medlem sedan: 2011-08-09
Event
denberomdarumpan har inte lagt till några event än.
ibland så blir det riktigt kul :D
Förutom en jäääkligt låång och tröttsam dag så har det hänt 3 roliga saker som verkligen lyfte upp stämningen och mina ögonlock XD
HAHAH har vart astrött på allvar idag...
Jajaj grejj nummer 1!
På idrotten idag så körde vi stafett, stafetten gick ut på att man skulle vara på två lag, en person från varje lag skulle börja med att sätta på sig 4 idrottslinnen så snabbt som möjligt och sedan springa, hoppa över en bänk och sedan hoppa 4 hopprepshopp, springa tillbaks till gruppen och ta av alla 4 linnen så fort som möjligt för att nummer två i laget skulle ta på sig linnena och sedan upprepa det som nummer 1 gjort.
JAA ni kan ju gissa vad som hände mig, jag drog av mig alla 4 linnen + MITT EGET LINNE!! XD stog i bh och shorts kvar när kompisen sprang iväg med mitt linne´+ de andra 4.
HAHAHA jag bara bröt ihop i skratt tillsammans som mina klasskompisar, tävlingsmänniska som jag är så sket jag i linnet och lät min kompis fullfölja stafetten tills vi var klara.
Hade jag liksom börjat tjata om det så hade vi ju förlorat! XD
ah idrottsläraren fick träningsvärk i magen av alla skrattsalvor XD
grejj nummer 2!
Det gick asbra på ridningen ikväll ;D Älsk på ponnin ^^
grejj nummer 3!
Hittade min gamla favvo-låt som jag hade glömt namnet på, allt tack vare det extremt roliga programmet KARATEFYLLA som går på sexan på tisdagskvällar vid 22!
Kolla på det!!!
Låten :
http://www.youtube.com/watch?v=09LTT0xwdfw