cestlavies blogg
Tjej, 28 år. Bor i Bromma, Stockholms län. Är offline

Senaste inläggen
get me away from here I'm dying10 mars 2013 kl. 18:04
get me away from here I'm dying
18 februari 2013 kl. 09:35
get me away from here I'm dying
4 januari 2013 kl. 17:53
get me away from here I'm dying
1 januari 2013 kl. 19:20
get me away from here I'm dying
29 december 2012 kl. 14:01
get me away from here I'm dying
26 december 2012 kl. 23:02
get me away from here I'm dying
26 december 2012 kl. 02:47
get me away from here I'm dying
25 december 2012 kl. 20:02
get me away from here I'm dying
20 december 2012 kl. 21:31
get me away from here I'm dying
19 december 2012 kl. 13:07
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Sparkles Civilstatus: UpptagenLäggning: Asexuell
Intresse: Äta
Bor: I skogen
Politik: Feminist
Dricker: Alkohol
Musikstil: Inte valt
Klädstil: Hippie
Medlem sedan: 2010-01-05
Event
cestlavie har inte lagt till några event än.
Jag orkar inte med mig själv.
Var på Blåvägen och efter det så sov jag, Teo, Viktor, Frida och Sonja hemma hos Oscar. Eller ja ''sov'' vi var vakna typ hela natten.
Teo kollade igenom en massa pinsamma bilder på min telefon innan jag hann ta den ifrån honom OCH JAG SKÄMS. Ville åka hem och gömma mig, typ. Det jobbigaste var att vi båda låtsades om att de där bilderna inte existerade. USCH.
I morse så kastade Teo runt ett par djävla tennisbollar, och så råkade han kasta en med full kraft rakt i mitt ansikte så att det sprutade näsblod. Alltså, hahahaha. Orkar inte. Han tog hand om mig och kollade sorgset på mig och så sa han att han mådde jättedåligt över det.
HUR FAN LYCKAS VI?
Jag mådde (och mår) pissilla och tvingade i mig frukosten och så åkte vi vidare till Oscars skola för att han hade öppethus osvosvosvosvosov. Nu ska Fälé sova här och jag ska försöka få tag på Sanne för att jag VERKLIGENVERKLIGENVERKLIGEN MÅSTE prata med henne.
Brb, dö av ångest.
Kände att det här inlägget var väldigt osammanhänganade men jag orkar inte riktigt bry mig för att jag har panik.