Tectors blogg



Kille, 31 år. Bor i Göteborg, Västra Götalands län. Är offline

Tector

Senaste inläggen

projekt!
24 september 2011 kl. 18:21
FREEBORD
26 juli 2011 kl. 14:14
Metaltown
16 juni 2011 kl. 22:30
Playstation Vita
13 juni 2011 kl. 13:07
peace and love biljett säljes!!!
12 juni 2011 kl. 19:47
peace and love
9 juni 2011 kl. 03:25
Förzvaret
24 maj 2011 kl. 21:56
lol 3d
13 maj 2011 kl. 18:56
Guldmunksgalan
7 maj 2011 kl. 18:33
Nu ni!
28 mars 2011 kl. 03:21
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Filip Civilstatus: Singel
Läggning: In the closet
Intresse: Slåss
Bor: Med föräldrarna
Politik: Pirat
Dricker: Läsk
Musikstil: Annat
Klädstil: Galen
Medlem sedan: 2008-11-14

Event

Tector har inte lagt till några event än.

Gay

En i min klass höll i idrottslektionen idag. Det var förskräckligt. Jävla pumpers typ. Kunde dock inte sluta skratta för att det var så jävla löjligt så någonting positivt var det ju iaf. Roliga var ju att hon sa till mig att jag gjorde bra. Haha, jag gjorde ju totalt narr av henne och hon säger inget. Jävla kvinna. Hon är nog den som jag hatar mest i klassen , åh.

Trodde precis att allt skulle bli bättre och så blev det dåligt igen. (Y) Haha. Dock så har jag mått så jävla bra den sissta tiden. Har bara så jävla mycket ångest för alla arbeten och prov som man inte orkar göra.
Jaja, det får ske någon annan dag.

Imorgon ska jag iaf ut och åka motorcykel. Hoppas vi kör motorvägen igen, var kul att åka i 110. Dock jävligt äckligt för att om jag lutade mig lite åt sidan eller rörde mig så började den nästan vobbla. Plus att backspeglarna suger så de böjde sig bakåt så att jag såg inte trafiken. Så kul. Jaja, det var awesome ändå!

Mamma blev ledsen när jag sa att jag ville bli soldat, förlåt.


Logga in för att kommentera
GUBBEN Tjej, 30 år

1, haha fjortis? :( låter fett kul
2. kanske dags och ringa snart
3. läste i tidningen, frivilliga yrkes soldater och grejer händer i juli, du ska med va? :(

Tector Kille, 31 år

1. Nja, mer än pluggis som inte vet vad hon vill bli och tror att hon är bättre än alla. Hon tror hon är snygg med med hon är skit ful.
2. Njaaaaa
3. Jag har anmält mig fast jag har inte fått något svar så jag vet inte om jag kommer in!

Stinalol 30 år

hon var så fin när hon peppade er!

Tector Kille, 31 år

Eller hur.. Usch..