Seriousfaces blogg
Kille, 33 år. Bor i Södertälje, Stockholms län. Är offline

Senaste inläggen
Sugen grrr19 mars 2010 kl. 07:50
aktiv var det ja
24 januari 2010 kl. 22:42
SKRYTARN
21 januari 2010 kl. 20:52
NYÅR!
1 januari 2010 kl. 14:12
WOOOT!
30 december 2009 kl. 03:24
bkagh
17 oktober 2009 kl. 13:30
blogg
8 oktober 2009 kl. 23:59
Meningslöst
5 oktober 2009 kl. 23:44
HEJ!
13 september 2009 kl. 23:56
IGEN!:O
9 september 2009 kl. 12:18
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Sailor moon Civilstatus: SingelLäggning: Straight
Intresse: Musik
Bor: Själv
Politik: Röd
Dricker: Alkohol
Musikstil: Allt
Klädstil: Skate
Medlem sedan: 2008-09-09
Event
Seriousface har inte lagt till några event än.
WHY OH WHY DIN'T I TAKE THE BLUE PILL?
Jaha , eftersom skolan började igår så finns det mkt meningslösa saker att skriva om ... eftersom skolan må vara viktig men den känns som en enda stor meningslös sak . Typ att räkna matte vem kommer komma ihåg allt man lärt sig där... NE juste INGEN!
Eftersom jag går teknik finns det en annan sak som är lite mer meningslös än andra .... vi har bara TVÅ tjejer i klassen .. och .. ehm dom är kanske inte dom snyggaste tjejerna. Men vad gör blått det det är inte så att man skulle vilja ha en tjej i sin klass oavsett om det bara gick as snygga tjejer i klassen :O.
Men den inte lika meningslösa grejen med teknik är att det finns massa datanördar i klassen som typ är tysta och inte går att prata med :D Men det är iof rätt meningslöst att bara hänga upp sig på dessa saker eftersom hela skolan är så himla mkt mer tråkigt meningslös.
Någonting som jag heller inte fattat med skolan är varför den börjar på en så jävla jobbigt meningslös tid ... typ 8.30 .. vid den här tiden är alla jätte trötta, vilket leder i mitt fall till onödig surhet och spydiga kommentarer .... detta är inte bar för betygen heller ... så jag är för den meningen att man börjar lite senare och slutar samma tid , det skulle vara det perfekta för mig .. och jag skulle inte behöva nämna det i min meningslösa blogg.
En annan stor meningslös sak som håller på att hända i mitt liv är en flytt till helvetet .. men det tar vi en annan dag måste springa i väg till det meningslösa huset nu .. hejs !