Nellies blogg



30 år. Bor i Lindesberg, Örebro län. Är offline

Nellie

Senaste inläggen

Hej ec
18 oktober 2017 kl. 11:52
Hej
10 juli 2017 kl. 00:33
Skit
5 juli 2017 kl. 23:24
Åååååå ( cw tmi personligt skit)
4 juli 2017 kl. 01:34
Drunknar
2 juli 2017 kl. 23:30
Asså kolla hur sjukt???
1 juli 2017 kl. 20:43
Fucking hatar mitt liv
30 juni 2017 kl. 21:02
Dålig
30 juni 2017 kl. 00:53
On the other hand
27 juni 2017 kl. 00:14
What the frick frack
27 juni 2017 kl. 00:05
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Satan. Civilstatus: Upptagen
Läggning: Inte valt
Intresse: Poesi
Bor: Själv
Politik: Feminist
Dricker: Vin
Musikstil: Allt
Klädstil: Hippie
Medlem sedan: 2008-11-10

What's goin on

Ser att ALLA bloggar om att de tappat si och så många bevakare inatt. Så tänkte att jag också kunde säga något om det. Tappade två bevakare igår, jag. Fick ju två i förrgår så, weird. :(:( Är det nå fel på EC eller? Många har ju tappat över 20 st inatt och det går ju typ inte? Speciellt inte när det är så många som förlorat bevakare? Hm.

När jag kom ner på nedervåningen så hade min lillasyster spytt. Tänkte att jag skulle vara hemma med henne idag, eftersom Ulf och mamma jobbar. Men jag erbjöd mig och Ulf hade tydligen redan anmält sig hemma med sjukt barn. Där rök min chans att slippa praktiken allså. :/:/:/:/

Jag är skittrött. Hur mycket jag än sover så är jag alltid skittrött. Fattar inte heller varför. Måste gå till praktiken om typ en halvtimme. Är så himla less på allt som har med praktiken att göra. Gleh. Så långa dagar som aldrig tycks ta slut. Och idag är det öppetdag med så det är stress till tusen. I typ två timmar är lokalen helt proppfylld med folk, båda kassorna har köer som går tvärs genom hela jävla butiken. Så ska man pappra in glas/porslin/osv-saker och packa och aölkfaåsldfasåpfkaåspfkasål dör bara jag tänker på det. Vet inte ens vad jag ska ha på mig.


Logga in för att kommentera
wewe 31 år

Jag tappade 3 bevakare :o Blev förvånad över det eheh. Men okej, är väl något fel på EC I guess!

Nellie 30 år

Jag med, har fan inte tappat bevakare på ett tag nu och en ba, poff! Måste vara något fel, ja. Liksom, RAY har tappat 50 st?!