Nellies blogg



30 år. Bor i Lindesberg, Örebro län. Är offline och var senast aktiv: 4 juni kl. 17:51

Nellie

Senaste inläggen

Någon som kommer ihåg mig?
30 april kl. 21:12
Hej ec
18 oktober 2017 kl. 11:52
Hej
10 juli 2017 kl. 00:33
Skit
5 juli 2017 kl. 23:24
Åååååå ( cw tmi personligt skit)
4 juli 2017 kl. 01:34
Drunknar
2 juli 2017 kl. 23:30
Asså kolla hur sjukt???
1 juli 2017 kl. 20:43
Fucking hatar mitt liv
30 juni 2017 kl. 21:02
Dålig
30 juni 2017 kl. 00:53
On the other hand
27 juni 2017 kl. 00:14
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Satan. Civilstatus: Upptagen
Läggning: Inte valt
Intresse: Poesi
Bor: Själv
Politik: Feminist
Dricker: Vin
Musikstil: Allt
Klädstil: Hippie
Medlem sedan: 2008-11-10

Bajsknullad

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Hade tråkigt innan så satte mig och fixade på pärlor på mitt headset. Är ju dum i huvudet, satt med den skiten i tre timmar och höll på?? Man måste ju skära i pärlorna, och nu är mina fingrar helt döda pga allt tryck och skit, vill dö. Men ville inte sluta förrän jag var klar pga ska ha headsetet i morgon och vill inte gå runt med det halvklart?? Cp.

Hade tänkt kolla på några avsnitt AHS emen känner nu att jag är trött som fan så det är väl lika bra att gå och lä'gga sig? Ska upp typ 07 i morgon?? Stackars mig, vill dö. Ska ju till skolan och ha vääärldens tråkigaste jävla skitlektion of all times. Någon som vill gå dit istället för mig?? :(:( Sätt en kudde under tröjan och en rödbrun peruk med kort lugg ovh sminka dig som ba fan s¨kanske det funkar.

Är SÅÅÅÅÅÅ sugen på lila hår att jag vill gråta. Har vart det i typ ett halvår nu. Men liksom, då måste jag bleka skiiiiitmycket, och såna färger är så himla jobbiga att ha för man måste sköta om dem som fan. :'( Livet är hårt, mina vänner.

Just nu kliar det ungefär överallt, speciellt på ryggen . Han förövrigt även ont i både ryggen och axlarna. MAn skulle ha haft en karl som kunde klia lite på en och massera. Mmmmm. OCh fotmassage omg bättre än sex give me


Detta kan ha vart kanske historiens mest ointressanta blogginlägg, men vet att ni älskar mig ändå, mina små gullrumpor. <3<3<3<3


Logga in för att kommentera