Nellies blogg
30 år. Bor i Lindesberg, Örebro län. Är offline och var senast aktiv: 4 juni kl. 17:51

Senaste inläggen
Någon som kommer ihåg mig?30 april kl. 21:12
Hej ec
18 oktober 2017 kl. 11:52
Hej
10 juli 2017 kl. 00:33
Skit
5 juli 2017 kl. 23:24
Åååååå ( cw tmi personligt skit)
4 juli 2017 kl. 01:34
Drunknar
2 juli 2017 kl. 23:30
Asså kolla hur sjukt???
1 juli 2017 kl. 20:43
Fucking hatar mitt liv
30 juni 2017 kl. 21:02
Dålig
30 juni 2017 kl. 00:53
On the other hand
27 juni 2017 kl. 00:14
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Satan. Civilstatus: UpptagenLäggning: Inte valt
Intresse: Poesi
Bor: Själv
Politik: Feminist
Dricker: Vin
Musikstil: Allt
Klädstil: Hippie
Medlem sedan: 2008-11-10
Haha ble
Jag är sämst, visste att jag skulle upp tidigt idag, men ändå satt jag uppe till typ 03 eller något, helt utan anledning. Vaknade ej av mina 5000 larm, och inte av att mamma ringde heller, vilket jag alltid brukar vakna av. Hon ringde mig typ sju gånger sedan gick hon upp och väckte mig. Och jag bara: "Öeehh va har du reding ringt elle? Gomörrn XDD" hah. Och då sa mamma: "Ja, flera gånger. Jag ser förresten att det börjar bli stökigt här IGEN.... Fixa det sen annars blir jag förbannad" sedan gick hon ner, den lilla dramatikern.
Nu ligger jag på sängen endast iförd trosor och orkar inte engagera mig i mitt utseende. Jag ska gå till bussen om en knapp timme, och jag vet inte ens vad jag ska ha på mig. Men äh, det ordnar sig. Idag ska jag ha religion. Det kommer nog suga. Sedan kommer vi ha mössprovning. Fattar ej varför man ska ha en studentmössa ens, funderar på att vara rebell och skita i det sen.. Är ju fattig :==)
Blev aldrig att jag kollade på AHS igår. Satt framför datorn för länge, givetvis. Till slut däckade jag med huvudet på tangentbordet, typ. Helt ljuvt, med andra ord. Jag är nog bäst i världen. Förresten så har jag glömt tagit min medicin i typ en vecka nu, så måste fan ta den idag och sedan BÖRJA KOMMA IHÅG ATT TA DEN JÄVLA FITTMEDICINEN, gud, hur svårt ska det vara?! Jag är sämst. Så himla o-bra som det går. Skoja bara, jag äger.
Haha. Är mupp i huvudet. Trött. Vill sova. Nu ska jag göra mig snygg, kyssisar