Mollies blogg



Tjej, 31 år. Bor i Stockholm, Stockholms län. Är offline

Mollie

Senaste inläggen

fakkoffvafan
21 juli 2014 kl. 22:24

10 juli 2013 kl. 20:53
sommar ikväll
10 maj 2013 kl. 13:03
Ge mig filmkväll
9 maj 2013 kl. 15:45
Jag är Gandalf
29 april 2013 kl. 22:43
ölen
15 mars 2013 kl. 21:35
ansikte
15 mars 2013 kl. 13:14
säg ti mei
12 mars 2013 kl. 16:02
gifhejohå
12 mars 2013 kl. 15:57
Party in tha house
8 mars 2013 kl. 13:27
Visa alla

Event

Mollie har inte lagt till några event än.

Hundmisshandel på stan

Jag är trött. Ni kan få alla bilder när jag kommer hem. Bläää. Orkar inte överföra.

Idag åt jag Schnitzel, drack massa öl, kolla på en mur. Känner mig jätte tysk. EINE SHNEKKE DAS DASH. En snigel på taket. Typ.

Den här resan får mig att tänka lite.
När jag kommer hem ska jag raka vägen till tanto med någon jävligt rolig och fin människa som jag inte sett på länge. Sen ska jag bli full och prata så jävla mycket skit.. JATACK. Någon som ställer upp lite?

Rökte min första riktiga ciigg på fyra dagar nu. Typ inte värt det. Fast jooooo :>
Vill ha någon med mig.

_____________________________________________________________________________

OOOOOoooohhhho juste!!!!!!!

Såg en killes arm vridas urled idag!!!!
Vi var på stan och så ser vi en punkare springa fram till en handikappad snubbe som hade massa skyltar med anti-homosexuallitet vid sin lille cp-vagn. Punkaren börjar skrika åt homofobsnubben och dom börjar bråka mitt på torget liksom. Punkaren tar sönder hjulet på den handikappades vagn. Sen vafaaan så springer det fram två kralliga snubbar fram mot punkaren och ena killen tar polisgrepp på honom.. Okej tänkte jag. MEN NÄ-E då börjar kralliga killen dra armjäveln ur led på punkaren. SERIÖST. Och han bara ligger där och skriker som fa-an. Jag darrade som jag vet inte vad och började må skit illa. Fan. Inte nog med det. punkaren hade två hundar som självklart börjar gå på killarna som bryter punkarens arm. Då tar den andra kralliga killen som inte bryter armen på punken tag i en käpp och ska börja slå hunden. Då..Då..........DÅ kokade det över för mig och jag skriker VADFAAAAAAAAN!!!!! Men, i sista sekund så tar han ner käppjäveln. Shit vad jag hade slagit ihjäl honom om han hade rört hunden. På riktigt. Och cphomofobkillen sitter bara där med sina proteser och typ skrattar. Äckel. Blir så jävla förbannad. Polisen kom sen. Vet dock inte vad som hände, gick där ifrån innan dom var framme på plats. Usch, mådde så dåligt sen på tåget på väg till hotellet. :(


NEJ FAN. Galet.


Logga in för att kommentera
Niechez Kille, 33 år

Jag ställer upp. Om jag får. :>

WHAAAAAAA? Galna tyskar! Jag är stolt över att du hindrade hundmisshandeln i alla fall. Verkligen.