Lolopops blogg
Tjej, 29 år. Bor i Vallentuna, Stockholms län. Är offline

Senaste inläggen
U crossed the line3 juni 2014 kl. 10:17
håll käft om du inte kan stå för det
20 maj 2014 kl. 16:52
någon som kan svaret??
29 april 2014 kl. 11:04
En annan plats....
24 mars 2014 kl. 13:31
lämna mig inte ensam en natt till....
23 mars 2014 kl. 19:38
Saknaden!
22 mars 2014 kl. 15:22
är det för mkt begärt?!
11 mars 2014 kl. 08:26
Min nya bil ;)
21 februari 2014 kl. 19:19
nu då?
6 oktober 2013 kl. 01:19
Its just a game
2 oktober 2013 kl. 12:59
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Lo Civilstatus: EnsamLäggning: Bisexuell
Intresse: Teckna
Bor: Med föräldrarna
Politik: Anti-allt
Dricker: Alkohol
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2010-07-15
Event
Lolopop har inte lagt till några event än.
100 kg TV
Har varit hemma hela helgen med älsklingen. :)
Pappa har varit på Åland och syrran har varit i Ösmo hos Mysan. Så det har bara varit jag, Rickard och min mamma här hemma den här helgen. Något som faktiskt varit jävligt nice. ^^
hihi, ajja, har ingen riktig aning om varför jag skriver, har bara allmänt tråkigt och min mamma och pojkvän sitter inne i vardagsrummet och kollar på SM i skidor på plan mark. så jävla intressant det är... -.-' (INTE)
Asså bara en fråga, är det bara jag i detta avlånga land som verkligen finner skidor i alla dess former så sjukt jävla tråkigt. Asså jag har inget emot att åka skidor själv men hur jävla kul är det att sitta och kolla på när andra gör det. Det är samma bana, samma pinnar dom ska köra igenom och lika fula dräkter har dom alla. -.- Eller så åker dom alla runt, runt, RUNT samma jäävla bana i samma jävla spår. FAttar bara inte hur någon kan finna ett intresse i att sitta och kolla på det och seriöst sitta och seriöst bry sej om vad som händer.... -.-'
ajja, antar att jag ska försöka stoppa i mej lite frukost så jag och Rickard sen kan bära ner våran stora tjockis TV i stövellådan.
Japp, så det blir 50 kg var att bära eftersom den där feta tjock-TV:n väger 100 kg. <(>~<)'>
puss
<3