Little_blondies blogg
Tjej, 32 år. Bor i Katrineholm, Södermanlands län. Är offline

Senaste inläggen
How wunderful!4 februari 2013 kl. 22:24
Ibland..
4 februari 2013 kl. 15:22
trött dansk
3 februari 2013 kl. 11:12
Ny hårfärg
29 januari 2013 kl. 19:14
magnetröntgen
22 januari 2013 kl. 15:31
Visst jag är väl en fin flicka!
16 januari 2013 kl. 17:37
trött av allt
14 januari 2013 kl. 17:11
fudge you!!
14 januari 2013 kl. 14:44
besa mi culo!
13 januari 2013 kl. 13:29
orkar inte med fyllon
10 januari 2013 kl. 11:49
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: danskjävel Civilstatus: SingelLäggning: Straight
Intresse: Hemligt
Bor: Med mamma
Politik: Politik?
Dricker: Allt flytande
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2011-12-25
Studentkryssning
Var roligt men ändå överskattat.. Buffén vi hade betalat för var så jävla tråkig att man knappt åt något, det fanns ugnsbakade potatisbollar, äcklig potatisgratäng, kycklingfilé, köttbullar, korv och fisk och lite såser som man inte kunde se vad var och sen så fanns det olika typer av inlagda grönsaker osv och vanlig grönsallad och gurka -.-
Hytten var extrem liten (fast det visste vi redan) och sängarna var obekväma.. Att vi sen var 6 pers i en hytt för 4 pers gjorde det ju hellre inte bättre xD
Sen så skäms jag lite över mig själv för en kille hångla med mig och sen så berätta han att han var förlovad och tyvärr så hann han dra i väg igen före jag hann smälla till honom!
Men jag får väl ta det som en komplimang att en förlovad kille blev intresserad på det sättet men ändå så skäms jag jävligt mycket!
Sen är jag även lite förvånad för jag kramade, myste och blev typ tröstad av en väldigt udda person och tror även jag kysste honom på kinden och halsen.. Vi satt också och höll varandra i handen.. Väldigt udda för jag trodde inte han såg på mig på det sättet o.O eller så var det väl bara för att han var full..
Men det var väldigt trevligt av honom att låta os tjejer köpa hans extra VIP-pass för 50:-/stycket så vi fick sitta och supa gratis med honom :D
Men det känns lite konstigt att det är första gången jag har varit bakis och sen sjösjuk senare under dagen, men båda försvann så snart vi kom in i skärgården igen där det var lite mer lugnt vatten..
Blir roligt att se hur många blåmärken jag har imorgon :)
Men jag hade faktisk roligt och det var inte så farligt med alla de där fulla människorna..