KingOfHells blogg
Tjej, 27 år. Bor i Uppsala län. Är offline

Senaste inläggen
promenad på 3,5 timmar11 mars 2016 kl. 17:51
Vill slå sönder nåt
8 mars 2016 kl. 18:46
JÄVLA KUKSPEL! VILL FAN SLÅ SÖNDER NÅT NU!!
26 februari 2016 kl. 22:39
Gymnasiearbete som handlar om spel
17 februari 2016 kl. 23:18
Lemmy Kilmisters begravning ;__;
10 januari 2016 kl. 00:42
Nyårslöfte brutet efter 9 dagar
9 januari 2016 kl. 08:30
Helt jävla suveränt
9 januari 2016 kl. 05:03
Jag e så jävla körd på måndag
9 januari 2016 kl. 01:45
Saknar dig min gamle vän <3
30 december 2015 kl. 19:43
Alltid varit misslyckad o kommer alltid vara det
30 december 2015 kl. 11:19
Visa alla
Event
KingOfHell har inte lagt till några event än.
Finally home.
E äntligen hemma nu efter sex jobbiga timmar hos några vänner till familjen.
Det va persisk nyår i torsdags o så några vänner till familjen bjöd över oss hem till dom idag pga det.
Dom e ett par vänner till familjen men jag tycker inte om dom. Dom har två barn, en dotter som e ett år yngre än mig o en son som e tre år yngre än mig o jag har känt dom hela deras liv. Vi va jätte nära förut men jag tycker inte om dom längre o jag tror inte att dom tycker om mig heller.
Vi va iaf bjudna hem till dom o jag kände redan innan att det skulle bli en rätt hemsk kväll o såklart så hade jag rätt om det.
Det va inte bara vi där utan sex andra familjen oxå, jag tycker inte om nån av dom heller, speciellt inte deras barn. Förutom mina syskon o dom två som jag nämnde innan va det sex andra barn. En va 00a resten skulle jag tro e mellan tio o sju år.
Jobbiga jävla bortskämda ungar..
Jag e en människa som e helt okai med barn o har myycket tålamod men dom ungarna klarar jag verkligen inte av.
En av dom e fan värst. Bortskäma jävla jobbiga unge. Hon e en av dom småungarna som tror att hon e bäst o e rätt bitchig eller vad fan man nu ska säga. Hatar fan såna ungar o när hon får resten av ungarna att bli som henne står jag fan inte ut i sex timmar. Jag va så jävla nära på att flippa ut på henne så jävla många gånger. Hon kan fan aldrig sitta still eller hålla käften, hon tror dessutom att hon alltid har rätt o kan allt, när man rättar henne blir hon fett bitchig o jobbig mot en o säger till mig att jag har fel hela tiden.
Jag e inte så omogen att jag blir likadan tillbaka mot henne, jag bara låter henne va efter det för jag har ingen lust att tjafsa med en tio åring, jag e inte så barnslig.
Att hon e äldre än dom andra ungarna ger henne mer självförtroende o så tror att hon kan bestämma över alla vilket bara gör henne ännu jobbigare.
Jag hade som tur e mina hörlurar med mig så jag lyssnade på musik på hög volym men ungarna fan överröstade musiken hela tiden o vart jag än gick följde dom efter mig så det va inte lugn o ro någonstans.
Tycker dessutom synd om hennes föräldrar som måste stå ut med henne varje dag (hon e rätt jobbig mot dom oxå).
En del tycker säkert att det inte e så moget av mig att inte klara av ett par ungar. Ni kanske har rätt, men dom här ungarna går mig verkligen på nerverna.
Det hjälper inte heller när "barnen" till dom vi va hos aldrig låter mig va, tar min mobil eller drar ur sladden till mina hörlurar hela tiden o kallar mig för en massa saker som vanlig bla för jävla emo, tråkig, dyster, djävul, jobbig, säger att jag skär mig hela tiden, att jag har förändrats på ett dåligt sätt, har ful stil, har usel musiksmak o en massa liknade.
Jag har hört det förut o mycket värre grejer, jag tar inte åt mig av det dom säger men det e fortfarande jävligt drygt o irriterande att dom håller på så o det har dom gjort dom senaste fyra åren när vi har träffat dom.. o ja, det e dom två som jag har känt hela deras liv o som jag va jätte nära förut. Jag vette fan vad som hände men nu e vi typ inte vänner iaf.
Två timmars bilfärd dit, va där i sex timmar o över två timmars bilfärd hem för att vi satt fast vid en bro i ca 30 minuter för att en liiten båt skulle åka förbi. Men fan vad bra det va att jag kom ihåg att ta mina hörlurar o mobilladdare innan vi drog hemifrån, skulle nog ha dött annars.
Jag har dessutom inget internet på mobilen så jag har inte kunnat göra så mycket mer än att spela o lyssna på musik. Har inga pengar på mobilen heller så jag kan varken ringa eller smsa nån. Känner mig så hjälplös när jag varken har internet eller pengar på mobilen :/
Min mamma har även fått reda på att jag ligger efter i en jävla massa ämnen i skolan o va inte så glad över det. Ska åka hem till henne imorron o med lite tur så säger hon inget om skolan. Jag försöker lösa mina problem med skolan själv, orkar inte när en massa andra personer ska lägga sig i.