KarismatikEnigmas blogg
Kille, 44 år. Bor i Örkelljunga, Skåne län. Är offline

Senaste inläggen
A.C.O.S12 oktober 2014 kl. 12:05
MÅSTE SES
7 juli 2014 kl. 17:21
snälla se hir stödj oss
1 juni 2014 kl. 21:20
gilla min fan sida
25 maj 2014 kl. 14:03
good bye for now
20 maj 2014 kl. 18:42
"When the past reminds you
26 februari 2014 kl. 15:53
:(
22 december 2013 kl. 23:23
intressant dag
4 december 2013 kl. 18:39
hej alla
14 november 2013 kl. 01:49
de e lördag kväll
26 oktober 2013 kl. 21:28
Visa alla
Fakta
Civilstatus: SingelLäggning: Straight
Intresse: Datorer
Bor: Själv
Politik: Inte valt
Dricker: Energidricka
Musikstil: Death metal
Klädstil: Galen
Medlem sedan: 2012-03-10
Event
KarismatikEnigma har inte lagt till några event än.
okej detta va ju intressant kolla detta
kolla detta mail fick de idag
säger bara WTF
desriegg000 - Tjej, 23 år, Online (obesvarat) Idag 19:43
Från Faith Desire
Abidjan Elfenbenskusten
Västafrika.
desrie_bb2@yahoo.com
Kära en,
Jag är fröken Tro Desire den enda överlevande dottern av sena Mr Desire Tagro en Ex-minister Pro-Laurent Gbagbo har ett oppositionsparti till denna regering COTE D `Ivoire. Den 12 April, 2011 min far / mor med varje medlemmar i vår familj mördades av okända rebeller under den tid de attackerar vårt hus genom att skjuta och plundring.
Gud så snäll jag var inte i stan när händelsen inträffade, är planerna av rebellerna att döda varje medlemmar i vår familj så att ingen kommer att stiga upp till hämnd med tiden. Jag är i vårt land utan att någon vet även om jag är på att dölja, så att okända REBELS inte kommer att få mig och döda mig som de dödade alla medlemmar i vår familj. Varför jag fortfarande bo tillbaka i vårt land är att överföra $ 8.5mUSD som min sena far deponeras i förvar av denna Security Assistance COMPANY, deponerade han fonden som en familj skatt med afrikansk konst ARBETE FÖR EXPORT av säkerhetsskäl, som säkerhet företag gör inte fungerar som bank där någon kan sätta hans / hennes pengar öppet.
Innan döden av min far gav han mig de täckande dokument fonden deponeras i säkerhetsföretaget, som jag är hans första dotter, och han så mycket älskade mig det var därför han gjorde mig mottagaren av järn bålen rutan innehåller $ 8.5mUSD . Just nu vill jag överföra denna fond till dig så att du kommer att hjälpa mig att investera pengarna i någon livskraftig sektor i ditt land, även du kommer att hjälpa mig att gå med dig i ditt land för mig att starta ett nytt liv med dig där omedelbart fonden når dig. eftersom jag inte längre säker när det gäller Afrika är aktuella nu, jag ville överföra fonden innan du lämnar landet eftersom denna fond är mitt sista hopp och det enda hoppet jag har nu.
Innan jag ens hämtar dig att hjälpa mig jag har bett och sov över det ber Gud att ge mig en gudfruktig sinnad person som kan hjälpa mig i denna transaktion. Jag kommer att ge dig mer information om transaktionen i mitt nästa mail.Most allt försöka att kontakta mig direkt på min privata av säkerhetsskäl.
desrie_bb2@yahoo.com
Väntar hit från dig.
Tack och Gud välsigne er.
Från Faith Desire.
hur många av er andra har fått detta mail??
är säker på detta e ren blåsning asså