Gagas blogg



Kille, 28 år. Bor i Falun, Dalarnas län. Är offline

Gaga

Senaste inläggen

SVARA GÄRNA! :)
9 november 2014 kl. 19:04
Haha tjaaaa
9 september 2013 kl. 00:05
Tjockholm
8 augusti 2013 kl. 11:56
Wooow
15 juni 2013 kl. 10:36
Hh
3 juni 2013 kl. 16:15
-
2 juni 2013 kl. 23:37
SNÄLLA!
30 maj 2013 kl. 20:15
ASK
12 maj 2013 kl. 02:04
.
3 maj 2013 kl. 19:12
Puss
1 maj 2013 kl. 00:17
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Martin Civilstatus: Inte valt
Läggning: Homosexuell
Intresse: Sex
Bor: Med någon
Politik: Blå
Dricker: Slush
Musikstil: Pop
Klädstil: Brat
Medlem sedan: 2011-06-26

Event

Gaga har inte lagt till några event än.

Holy crap!

Asså OMG Shit fyfan där skönk du riiiiiiktigt lågt Sanna (jag råkade läsa dina senaste gästboksinlägg). OMG Shit du tycker Lady Gaga suger enbart för att du hatar mig? Det absolut omognaste jag någonsin hört!

Och att du endast blev sams med mig för twiday sen gåru hem och är sur igen???????

Och Angelica? Är du också sur på mig? På dansen i måndags verkade det rätt lugnt.... O.O

Nu får ni ta och spotta ut vad ni egentligen tycker om mig för om ni nu är pissed på mig tycker jag ni kan lägga av att fejka inför ögonen på mig när vi ses i vardagen.... HAAHA PATHETIC.


Logga in för att kommentera
NeW_HYBRiD Tjej, 27 år

1 vem faaan läser andras gästboksinlägg -.-
2 Neeej jag tycker Lady gaga's senaste album suger. Förklarade jag inte det för dig?
3 Ja. Jag blev sams med dig enbart på grund av TwiDay för att alla tjatade på mig och det började bli riktigt jävla drygt.
4 Å du är jävligt omogen som säger att vi är patetiska. Försöker du bli sams med oss eller vill du att vi bara ska bli surare på dig?
5 Jag har inte mött dig sen TwiDay så lägg av.
6 KLART SOM FAAAN ATT JAG FORTFARANDE E SUR! HADE DU FÖRVÄNTAT DIG ATT ALLT SKULLE BLÅSA UR MIN SKALLE PÅ TRE DAGAR ELLER????????????????????????????

Gaga Kille, 28 år

När du påstod att Lady Gaga sög skulle jag gå in på din musik lista för att se om du tagit bort henne ifrån lisan - vilket du hade gjort, och då råkade jag se att Ange skrivit någonting om " SÄG ATT LADY GAGA SUGER" och bla bla bla. Tro mig jag snokar inte!

JA DU ÄR JÄVLIGT FUCKING OMOGEN SANNA! Seriöst, vad är det för jäkla stil?! Hata mig och va sur hur mycket du vill. Du får lösa detta själv om du nu vill ha kvar mig som vän. Dessutom så sa du att det enda som krävdes var ett förlåt, och det sa jah också, ja bad om ursäkt därefter sa du att du älskade mig..... Vafan?! Var det också FAKE eller vad håller du på med. Tjejer.... Herregud. Smäller av. Har ingen lust att komma tillbaka till dig på direkten^^

witchbitch Tjej, 27 år

va jag tycler vi ska prata för annars kommer det komma upp igen som småning om och om du läser min gästdagbok så läs allt för det var inte äns bara det de handlade om

Gaga Kille, 28 år

Jaa prata vore nog lämpligt Angelica för jag vet inte alls vad du tycker och känner för mig just nu :0

quireboys 40 år

:(

Gaga Kille, 28 år

Hej :)