Fisans blogg



Tjej, 25 år. Bor i Skellefteå, Västerbottens län. Är offline

Fisan

Senaste inläggen

Svart och svår, snart 17 år
21 januari 2016 kl. 21:44
Bytte användarnamn och ny bild
15 juli 2013 kl. 00:56
Felskickade sms
15 januari 2013 kl. 16:01
Gamla pressen
3 januari 2013 kl. 15:44
Mobil vs mobil vs mobil vs mobil
1 januari 2013 kl. 21:10
Dude, this shit is fucking awesome
26 december 2012 kl. 23:05
Puss puss
22 december 2012 kl. 15:14
Like for boobs
16 december 2012 kl. 22:41
I think I made a spraycan
19 september 2012 kl. 22:55
Fan
1 september 2012 kl. 13:56
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Fia Civilstatus: Singel
Läggning: Bisexuell
Intresse: Spel
Bor: Med föräldrarna
Politik: Politik?
Dricker: Juice
Musikstil: Allt
Klädstil: Vanlig
Medlem sedan: 2011-04-18

Event

Fisan har inte lagt till några event än.

Ålder

Tycker inte man ska bry sig om ålder, man missar så mycket då. Nästa år får ju 99:or vara medlem på ec, och? Detta är 98:or, osv. Men och? Ingen kommer bry sig om åldersgränsen, det finns säkert hur många 99:or på ec somhelst. Visst, det kanske inte är det mest naturliga om en som är 13 och en som är 23 är asbra vänner, men det är ec, vem bryr sig? Ålder är en siffra och den har knappt något med mogenheten att göra. Jag tänker inte säga vem som skrev det men det var en som klagade över att detta år får 98:or vara medlem på ec. Jag frågade varför och den svarade "att det räckte med oss 97or", underfär så, men alltså. Man ska inte dömma folk efter ålder vilket det känns som att många här på ec gör. Men det är ec i ett nötskal, idiotiskt. De flesta har ingen hjärna som går att använda. Vet många som är 16+ och är mogna som 3-åringar. Tack för att det finns vettiga folk som lever upp till sin ålder. Inte klagar på bebo, går att prata med och inte är omogna och försöker trycka ner de yngre medlemmarna. (Tack för att p0pkoRn och bebo finns, deras bloggar, när de typ tar upp och skriver ett inlägg om något, då är det intressant och man kan sträckläsa. De är av de mognare också.)

VAD ÄR ER ÅSIKT?


Logga in för att kommentera
bebo_ Tjej, 32 år

Jag har klagat på omogna människor för att de varit 13 år, men jag har även klagat på folk som är 25 år för att de är omogna. Åldern är ingen garanti för mognad!

Fisan Tjej, 25 år

True c:

heeeymr Kille, 27 år

Visst är du 97:a? :3

Fisan Tjej, 25 år

98a c:
Hurså? c:

trakigt 27 år

Jag tycker ålder bara är en siffra, jag avr ihop med en som var 6 år äldre en gång (bara för ålder snack då) och det funkade sheta bra =3
Så jag tror som dig att det finns många 99:or här på EC själv så var jag typ 12/13 när jag skaffade det xD

Fisan Tjej, 25 år

Ye, exakt c:

softbabylin 26 år

Kankankan.... Jag sno denna? Fett bra skrivit... Skriver ofc i sånna fall att det var du som skrev..<3

Fisan Tjej, 25 år

Aw tack :D
Klart du kan <3

bildhavet 27 år

bebo har klagat på mig när jag var 13, just sayin'

Fisan Tjej, 25 år

Hur började det?

Hostattack Tjej, 25 år

Bra sagt c8

Fisan Tjej, 25 år

Tack du c: