BeMyBitchs blogg
Tjej, 32 år. Bor i Nås, Dalarnas län. Är offline

Senaste inläggen
random27 augusti 2015 kl. 10:25
LYCKA!!
22 november 2014 kl. 14:06
dålig start på dagen
23 oktober 2014 kl. 15:57
back on track!
22 oktober 2014 kl. 18:37
längeseeeen
11 februari 2014 kl. 10:25
SthlM
24 oktober 2013 kl. 20:05
det går bra nu
14 augusti 2013 kl. 18:43
chilling with ma coffey!
16 maj 2013 kl. 17:58
happy!
8 maj 2013 kl. 08:07
Woop!
7 maj 2013 kl. 18:26
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Emelie Civilstatus: FörlovadLäggning: Straight
Intresse: Musik
Bor: Kartong
Politik: Anti-allt
Dricker: Energidricka
Musikstil: Hip-Hop
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2012-10-05
Event
BeMyBitch har inte lagt till några event än.
hoppas
fuck it.. om jag inte får åka till äppelbo i helgen, så dör jag faktiskt..
Visst förstår jag om hon vill att jag ska vara hemma ibland, men vad fan gör jag egentligen när jag är hemma?
Jag sitter och kollar på tv hela dagarna, eller så sitter jag framför datorn...
men jag ska prata med henne när hon kommer hem igen, och säga att jag hade tänkt åka till äppelbo i helgen, jag hoppas att det blir ett ja..
Nu har man även börjat jobba, vilket känns bra.. För att bara sitta hemma hela dagarna gör en galen faktiskt. Idag har det varit en bra dag, och det känns faktiskt bra att vara lite trött när man kommer hem efter jobbet.
what to do? ingenting är svaret.. jag saknar wiktor så att jag håller på och dör. får jag inte träffa honom i helgen så kommer jag inte få träffa honom på en fucking jävla vecka, och det är sämst.. jag önskar att jag kunde åka dit efter jobbet och sova där, det gör jag fan. Men det skulle väl aldrig gå.
För övrigt så sitter jag och väntar på att en tvättmaskin ska bli klar, så att jag kan sätta på min egna tvätt, sen ska jag rensa ur en massa papper från mitt rum. Inga bra filmer finns det att ladda ner heller.
sen igår så har jag varit skit ledsen, helt utan orsak. Jag försöker komma på varför, men när jag tänker på det så blir jag ännu mer ledsen. Kanske kan det vara att jag inte träffar wiktor nästan någonting, och är yngst där jag jobbar, men jag vet inte.
äh, varför klaga? egentligen så har man ett ganska bra liv, om man bortser från några grejer. Så nu ska jag bara vänta på att klockan ska gå, tills jag får gå och lägga mig. Att gå och lägga mig har fan blivit det jag ser fram emot mest på dagarna, ganska roligt eftersom att jag hatade det förut.
Nu har jag faktiskt inte tid att sitta här mer, så hej!