Bbitchachus blogg
30 år. Bor i Västra Götalands län. Är offline

Senaste inläggen
Allt suger atm7 mars 2021 kl. 13:31
Spring
15 februari 2021 kl. 23:54
Så atteh
15 februari 2021 kl. 15:55
lol
12 februari 2021 kl. 18:13
Proppskåpet
10 februari 2021 kl. 19:50
Yaas
10 februari 2021 kl. 12:23
Skolböcker
9 februari 2021 kl. 17:44
men mitt knark är inte lika dåligt oki tack.
8 februari 2021 kl. 21:14
hehe
4 februari 2021 kl. 07:18
så de så
4 februari 2021 kl. 00:45
Visa alla
Sunday Funday
Hade ju en lugnt helg, så igår fick jag nog och blev föör rastlös för att sitta hemma så jag drog till kellys och körde quiz med atalia <3 det var awesome och träffa henne för första gången eftersom vi har varit vänner typ FOREVER hah hon var as najs men hennes röst var inte vad jag hade tänkt mig, den var mörkare än jag tänkt mig hahah älskar sånt<3.
Vi vann inte quizzet men hag träffade en ny bästis som hette Anton och han var drag Queen, kolla in hens fb! Antonina Nutshell!! SÅÅ FAB <3 träffade också en snubbe som hette johan som bjöd på vodka redbull, han bjöd mig nästan in på Wandas men jag ba" är du säker, du är ju homosexuell och de flesta som jobbar här är kvinnor"
Hans kort gick iaf inte igenom så jag sa att han inte borde utan borde hellre köpa en öl till mig på brygghuset, villket han gjorde. Jag kanske hetsade människan att stöta på chickens dejt och jäääävlar va obekväm han blev hahaha det var förjävla kul!! Han hette också johan lol. Det var lite för kul att göra honom obekväm, är jag elak då? Whatever hahah¨
Hamnade iaf av någon anledning hos fredrik och tias och följde med ngon snubbe hem men han var tråkig och ville ba ligga en gång så nu är jag tillbaka hos tias och hänger med fredrik för tias sover heheh, så qt. Tappade en lins på Järntorget så jag får nöja mig med en nu heheheh eller beställa nya vilket jag antagligen kommer göra nästa fredag lol, no self controll.
Ska skriva i Fredriks "gästbok" igen vilet är lite awesome heheh, ska försöka få tag på min nya bestie också
Hoppas jag inte är jobbig yolo